PLASTİK SU DEPOSU DİKEY MODEL

plastik-su-deposu-dik-model

Su deposu dik tipi 15 farklı hacimde ve ebatta Renkplas tarafından Bursa da rotasyon makinelerinde, polietilen hammadde kullanılarak üretilmektedir.Su deposunun dik veya yatay olması, kapasite ile ilgili olsada, önemli etkenlerden bir tanesi plastik su deposu konulacak yerin büyüklüğü ve yüksekliği ile ilgili olmasıdır.
100 litre kapasitedn başlayan dik su deposu, artarak, 15 ayrı kapasitede 20.000 litreye kadar tarafımızdan imal edilmektedir.
Rotasyon makinelerinde kendi tasarımımız olan kalıplara üretilmekte olan dik su deposu tek parça yanı mono bloktur.

Plastik su deposu genellikle şebeke olan yerlerde, tesisat olark şebeke girişine bağlanır, bu durumda dış şebeke ile iç tesisat arasında görev yapan ve su akışının devamlılığını sağlayan bir ekipman olarak çalışmaktadır.
Yağışın az olduğu senelerde, barajlardaki doluluk oranı istenildiği seviyeye ulaşamıyacağı için, şebekede gerektiği gibi beslenememekte, su kesintileri yapılmaktadır.Su belirli saatlerde verildiğinde, doldurulan bir depo suyun akmadığı zamanlarda devreye girerek, su akışının devamlığı sağlanacaktır.
Plastik su depoları alınırken, kullanılan su miktarı hesaplanarak, uygun boyutta bir depo almak, ileride sorun yaşanmasını engelleyecektir.

PLASTİK SU DEPOSU DİK MODEL TEKNİK TABLO

bariyer

Su deposu ile ilgili bilgilerin bulunduğu tablo, ihtiyacınız olan su deposu büyüklüğü ve dahada önemlisi, depoyu koyacağınız yerin büyüklüğü ile deponun ölçülerini karşılaştırmanızı sağlayacaktır.İster dik model, ister yatay model olsun Plastik su deposu için kullanacağınız yerin, mevcut veya yeni yapılacak, dağıtım tesisatına ilişkilendirilmesi gerekmektedir.
Su deposu, daha önceleri metal depolarda sıkça olduğu gibi, paslanma ve yosunlaşma gibi olumsuzluklar yaşatmaz, boya derdi yoktur, senede bir defa boşaltarak temizlemeniz yeterli olacaktır.

Hafitir ve sağlamdır, darbelere karşı dayanıklıdır.Binalarda, fabrikalarda,okullarda, kurum ve kuruluşlarda, alt yapı olmayan alanlarda kısaca her yerde güvenle kullanılmaktadır.
Suyun hijyen ve sağlık açısından önemide hatırlanırsa, kısa süreli su kesintileri dahi büyük sıkıntılar vermektedir.Firmamız tarafından üretilmekte olan Renkplas plastik su deposu üretim hatalarına karşı 2 sene garantilidir.