KUMAŞ TAŞIMA ARABASI

kumas-tasima-arabasi-silindir

Bir çok ekipmanda olduğu üzere kumaş taşıma arabası ihtiyaçtan kaynaklı meydana gelmiştir.Tekstil sektörü devamlı modernize olan ve teknolojisi hızla gelişmekte olan bir sektördür.Üretim makine hatlarının sonunda kumaşların temiz bir ortamda toplanması ve farklı işlemler için fabrikanın başka bölümüne taşınması gerekmektedir.
Kumaş taşıma arabası tam da burada devreye girmekte ve bu işin en hızlı ve en temiz şekilde yapılmasını sağlamaktadır.Boşalan kısma yenısı konmakta sürecin durmadan devamlılığı sağlanmaktadır.
Polietilen malzemeden rotasyon teknolojisi kullanılarak üretilen bir teknenin, tasarıma uygun profil bir kasaya yerleştirilmesi, ve bu profil kasaya, farklı açılarda dönebilen rulmanlı çelik tekerleklerin takılması ile oluşan kumaş taşıma arabası, teksit sektörü ve boyahaneler başta olmak üzere, farklı tasarım ve versiyonları ile bir çok alanda hizmet vermektedir.

KUMAŞ TAŞIMA ARABASI MODELLERİ

kumas-tasima-arabasi-silindir-01

Kumaş taşıma arabası modelleri ile ilgili bilgi vermek gerekirse, köşeli tip, silindir tip, dok, atsırtı gibi farklı modeller standart ölçülerde üretilmektedir.Bu konuda yani kumaş taşıma arabası konusunda belli olan bu standart tiplerin yanında, farklı ihtiyaçlar, ve farklı alan kullanımları için özel tip kumaş taşıma arabalarıda imal edilmektedir.
Aynı mantıkla yapılan, kirli toplama arabası oteller, yurtlar için, ürün taşıma arabası farklı tip kasa arabalar üretilmektedir.Buradaki amaç işten tam verim alabilmek, temiz olması, uzun ömürlü olması, hafif olması gibi farklı özelliklerden yararlanmaktır.
Renkplas olarak kumaş taşıma arabası ve özel ürün ihtiyaçlarınız için çözümler sunmaya hazırız.Bizi 0.532.251 6168 nolu telefonumuzdan arayarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.